3.8 C
Prague
Čtvrtek, 2 února, 2023

/

V barvách Halloweenu! Osvěžte interiér, tentokrát bez strašidel

Podzim a Halloween patří k sobě. A přestože se k tomuto svátku vážou duchové, strašidla a kostlivci, tentokrát jejich nechme za dveřmi.

Pravda, nb 16.10.2020 13:00
Zaměřte se jen na barvy Halloweenu. Oranžová, zlatá, bordó – přesně v těchto tónech můžete vyzdobit svůj interiér v čase podzimu. Nabízíme inspirace, po jakých doplňcích sáhnout.

Interiér pokoje s dekoracemi ve stylu podzimu a …
Interiér pokoje s dekoracemi ve stylu podzimu a Halloweenu, WestwingNow.sk.
Halloweenské barvy do obýváku či chodby vnesete i drobnými změnami, sáhněte po polštářích či přikrývkách v těchto teplých odstínech. Na pohovce klidně rozložte více odstínech oranžové či hnědé, díky čemuž vytvoříte zajímavý a hravý prvek v jinak možná nudné místnosti.

Zleva nahoře: 1: Křeslo, WestwingNow.sk, 2: …
Zleva nahoře: 1: Křeslo, WestwingNow.sk, 2: Dekorace, KIK, 3: Svícny, Asko, 4: Křeslo, Bonami.sk
Ale v oranžových doplňcích můžete být i odvážnější – co takhle pohovka či křeslo v tónech výrazné dýně? Chybí vám odvaha? Stačí jedno zajímavé křeslo v místnosti a interiér dostane jiný, svěžejší nádech. Při kombinování s výraznými odstíny oranžové už buďte opatrnější, aby se váš příbytek díky přebytku této barvy neproměnil na „dýňovou oázu“.

1: Sleva nahoru: Miska, Bonami.sk, 2: Polštář, …
1: Sleva nahoru: Miska, Bonami.sk, 2: Polštář, Asko, 3: Hodiny, Westwingnow.sk, 4: Dekorace na stůl, KIK
Ještě stále se můžete pohrát s malými doplňky jako nástěnné hodiny, ozdůbky na stůl či misky, poháry a svícny. Na tom všem si nechte během období Halloweenu záležet – barvy však mohou být i tlumenější – například bordó, hnědá či zlatá.