14 C
Prague
Pondělí, 5 června, 2023

/

Květinový relax v zahradě, nechte se unést

Najděte květináči v zahradě výjimečné místo.

Pravda.sk 28.07.2014 15:00
Květináče všech tvarů a barev! A vy si díky jejich vhodné kombinaci můžete ze zahrady udělat opravdu výstavní místo, kde se budou všichni cítit skvěle. Kombinujte barvy i materiály, vymýšlejte, nechte se unést fantazií. Je to vaše zahrada a vaše místo na „květinový“ relax. Tak si ho udělejte podle sebe.

Police z masivního dřeva a na nich květináče s retro nádechem starých časů. Bílé, vyzdobené kvítky či jemnými ornamenty, vhodně naskládané tak, aby vynikly nejen květináče, ale i květiny. A vytvořili tak kouzelné místo na letní posezení.

Chce to jen trochu fantázie.Foto: Shutterstock
Chce to jen trochu fantazie.
I malý a na první pohled téměř nenápadný kus nábytku dokáže zahradu pěkně oživit. Stará kovová židle poslouží jako stojan pro větší květináč plný drobných kvítků. I menší nápady se počítají!

Relax mezi kvetmi.Foto: Shutterstock
Relax mezi květinami.
Kombinace bílo-hnědé nezklame. Bílé židle a zahradní stůl krásně vyniknou v záplavě hnědých květináčů na dřevěné polici. Příjemné zátiší zahrady jako stvořené na relax s přáteli.

Nechte se uniesť.Foto: Shutterstock
Nechte se unést.
Květináče různých barev a tvarů … a přece vytvoří kompaktní květinový celek. Navíc modrá stěna nechá vyniknout květiny všech druhů, které vykukují z květináčů. Chce to trochu času a možná i odvahy na netradiční kombinace, ale výsledek stojí za to.