14 C
Prague
Pondělí, 5 června, 2023

/

Obrazy na stěně? Vyměňte je za originálnější dekorace, tady je inspirace

Přemýšlíte, jak dát vašim stěnám živější nádech? Svěste obrazy a zkuste něco jiného …

Pravda, lp 10.10.2020 15:00
Holé stěny v obývacím pokoji, ložnici či předsíni? Pokud právě uvažujete nad tím, že by potřebovali čímsi oživit, zkuste tentokrát zapomenout na obrazy či fotografie. Mohou je zkrášlit i originálnější kousky.

Vyzdobte si stěnu, ale obrazy nahraďte jinými, …
Vyzdobte si stěnu, ale obrazy nahraďte jinými, Originálnějšími dekoracemi, KIK.
Možná zlaté dekorace ve tvaru hlavy jelena nejsou tím, co by vás oslovilo na první pohled. Ale co takhle na ten druhý? Pokud přece jen popustíte uzdu fantazii, i zlatý či stříbrný jelen na stěně dokáže potěšit oko obyvatele bytu.

Zleva nahoře: 1: Dekorace na zeď, KIK, 2: …
Zleva nahoře: 1: Dekorace na zeď, KIK, 2: Nástěnná dekorace, WestwingNow.sk, 3 dole: Nástěnná dekorace, WestwingNow.sk, 4: Dekorace, RetroLiving
I výrazněji zlaté či stříbrné kousky abstraktních tvarů dokážou dát jinak nudné předsíni zcela jiný nádech. Vyzkoušejte nové kombinace, při kterých se tentokrát nepohrát s obrazy, ale jinými dekoracemi.

Dekorace na zeď: Sleva nahoru: 1. Zrcadlo, …
Dekorace na zeď: Sleva nahoru: 1. Zrcadlo, TKMaxx.com, 2. Zrcadlo, H & M Home, 3. dole vlevo: Zrcadlo, HomeSense, 4: Zrcadlo, Cult Furniture
Svou výraznou roli v tomto směru hrají i zrcadla – rovněž se dá čarovat nejen s jejich umístěním, ale také s počtem na stěně. Klidně jejich nakombinujte i několik vedle sebe, dokonce nemusí mít ani stejný tvar. Výrazné zlaté rámy? Zda něco přírodnější? Na výběr máte neuvěřitelné možnosti, stačí jen popustit uzdu fantazii.

Vyzdobte si stěnu, například masivním, …