14 C
Prague
Pondělí, 5 června, 2023

/

Jak vyzdobit stromeček tento rok? Zkuste to podle vašeho znamení horoskopu!

Jak si vyzdobit vánoční strom? Zkuste se řídit vaším znamením.
Vyzdobit nedílnou součást Vánoc ve většině evropských domácností nemusí být vždy jednoduché. Někdo se řídí trendy, které se každoročně mění. Jiný tasí každý rok stejné ozdoby a mění akorát sladkosti zavěšené na větvičkách jehličí. Pokud patříte k experimentátorem, kteří se chtějí blýsknout i letos krásným stromkem, který vám bude především dělat radost, zkusit to můžete i podle vašeho znamení!

Portál PsychicWorld.com naznačuje, že právě zapojení naší osobnosti, kterou částečně ovlivňuje i znamení horoskopu, ve kterém jsme narození, může být vodítkem při zdobené vánočního stromku. Vybrané trendy a jak styly se údajně nejvíce trefují do vkusu jednotlivých znamení. Kdo ví, netroufáme si tvrdit, že to platí na sto procent, ale za pokus to stojí.

zvětšit
Jak si vyzdobit vánoční stromek podle vašeho … Foto: archiv Psychicworld.com
Jak si vyzdobit vánoční stromek podle vašeho znamení horoskopu?
Beran – téma Ombré
Odvážní a ctižádostiví berani jsou rádi číslem jeden, a proto potřebují téma, která vyniká nad ostatními. Téma Ombre upoutá na první pohled a gradovat barevný tón lze v barvě, která je vám nejbližší. Vše, co musíte udělat, je začít světlem shora a za jízdy ztmavovat. Například můžete umístit bílé hvězdy na vrch, arkticky modré ozdoby do středu a námořnické stuhy dolů, abyste získali téma zimní krajiny zázraků.

Býk – téma Lesní stvoření
Býci si užívají klidné rustikální prostředí, díky čemuž jsou lesní tvory perfektní tématem pro toto znamení. Omotejte kolem stromu jednoduchou šňůru třpytivých světel a potom ji ozdobte jeleny z papíru, veverkami z plsti a množstvím lesních zvířecích ozdob. Toto téma je nejen rustikální, ale i náladová. Ideální pro lidi v exteriéru, kteří se chtějí vydávat za Vánoce pod hvězdami, mezi přírodou.

ČTĚTE VÍCE
Sváteční prostírání! Když mu dominuje červená, je to vánoční nádhera
Sváteční prostírání! Když mu dominuje červená, je to vánoční nádhera
Čím ozdobit před Vánocemi dveře? Krásnými věnci, které přitáhnou sváteční náladu
Čím ozdobit před Vánocemi dveře? Krásnými věnci, které přitáhnou sváteční náladu
Kokosové kuličky podle Viktorie Podmanický
Kokosové kuličky podle Viktorie Podmanický
Jaké mají být Vánoce? Zářivé a hřejivé! Bez svíček a svícnů se neobejdou
Jaké mají být Vánoce? Zářivé a hřejivé! Bez svíček a svícnů se neobejdou
Blíženci – téma Vícebarevný
Blíženci jsou zaneprázdnenené a živé znamení, pro které je vícebarevná téma vánočního stromku ideální. Stromek můžete obsypat barevnými a pronikavými dekoracemi, od obrovských červených ozdob až po modré mašle a zlaté pozlátko, pokud jste Blíženci, kteří nemají čas, tento je pro vás.

Rak – téma Staromódní
Lidé ve znamení Raka jsou citliví a bez námahy nabírají energii. Jemné červené, zlaté a oranžové ozdoby udrží Rakov při příjemných pocitech. Pro extra dotyk detail mohou přidat do svého stromu několik sušených plátků pomeranče – vůně, která se šíří domem, je podstatou Vánoc.

Lev – téma Pozlacený
Temperamentní ohnivé znamení se vyhřívá na světle s divadelní a intenzivní vášní, podobně jako téma vánočního stromku! Vytvořte teplou sváteční záři pomocí ohromující barevné palety zlata a bronzu. Pro zvýšení Glitry a půvabu (nemluvě o dramatu) udělejte dekorace dlouhe a třpytivé.

Panna – téma Farma
Toto zemské znamení představuje praktické, perfekcionistické kvality, které vyhovují tématu farmy. Neutrální zlaté a bílé tóny se prolínají s většinou dekorů a tvoří skvělý základ pro jakýkoliv vzhled farmářského nebo venkovského chic. Pak už potřebujete jen několik slavnostních a rustikálních prvků, jako je ratanový topper, prošívaná sukně ze stromu nebo červené kostkované mašle.

Váhy – téma Minimalistická
Strom zdobený jednoduchou šňůrou světel a ničím jiným podpoří pocit organického prostředí, takže existuje jen velmi malá šance na narušení rovnováhy Vah. Pokud jej však chcete udělat veselejším, můžete ho zdobit řídce a přidat několik šišek a sušených plátků pomeranče.

Štír – téma Bílý metalický
Štír je intenzivní a silné znamení, takže potřebuje i výrazný stromeček. Například bílý a třpytivý – zejména, pokud je v kontrastu s tmavým dekorem bytu. Ozdobte svůj strom velkými kovovými ozdobami, obrovskými sněhovými vločkami a honosnými korálky.

Střelec – téma Severská idyla
Toto znamení je známé tím, že má snahu získat znalosti a vyhledávat geografické, intelektuální i duchovní dobrodružství. Chcete-li doplnit tuto temperamentního ducha, vycestujte za severskou tématem do severských zemí. PZmes papíru a dřevěných ozdob a jemné girlandy přehozené přes třpytivé světla. Pro zvýšení pocitu Hygge se rozhodnout