14 C
Prague
Pondělí, 5 června, 2023

/

Chybí vám místo? Pomohou vám velmi praktické a hezké posuvné dveře

Je docela běžné, že i když nežijeme v malých bytech, chybí nám v pokojích dostatek prostoru na všechno vybavení, které v nich chceme mít. Anebo jsou pokoje příliš malé na to, aby se nám do nich vešly manželské postele s rozměry, které bychom si přáli. Je škoda si ji nedopřát jen proto, že bychom neotevřeli pohodlně dveře. Řešením jsou posuvné dveře.

Posuvné dveře v mnoha podobách

Máte už komplet vybaven pokoj nebo nové dveře ve všech ostatních pokojích, a tak máte obavy, aby vám nové posuvné dveře nenarušili interiér jako celek? Tato obava je zbytečná. Posuvné dveře jsou k dispozici v mnoha povrchových úpravách. 

Koupit si můžete velmi kvalitní, pevné a odolné posuvné dveře s úsporou 50 % z původní ceny právě teď, a to konkrétně model RUBI I, jež stojí 2 299 Kč. Vybírat můžete z pěti různých barev. Jde o posuvné dveře, které je možné použít nejen k předělení místností, ale také jako dveře do šatny nebo skříně. Dají se namontovat na levou i pravou stranu, pojezd zajišťuje horní spolehlivá kolejnice. Dveřím nechybí pevné hliníkové madlo o délce 28 cm pro snadné ovládání. Dveře jsou z kvalitního lamina a jsou dodávány včetně horní lišty, posuvného systému a spojovacího materiálu. Jsou jednoduché, velmi elegantní a hodí se do každého interiéru.

Kopit si ale můžete i zajímavé typy s pruhy, se zrcadlem, nebo třeba tvořené dvěma odlišnýma dřevinami, čímž vznikne hezká barevná kombinace hnědých barev.

Zrcadlové posuvné dveře do předsíně 

Také v případě, že máte malou předsíň, budou pro vás posuvné dveře velkou pomocí. Když použijete posuvné dveře se zrcadlem, můžete jimi oddělit např. kuchyni a předsíň, a přitom získat v předsíni tolik žádané velké zrcadlo. 

Kvalitní a cenově dostupné posuvné dveře v mnoha variantách, z nichž si zajisté vyberete, vám učiní život v bytě lepším. Začněte využívat prostor lépe a více ke své spokojenosti. Navíc je montáž rychlá a jednoduchá. Zvládne ji každý kutil.

Předchozí článekMinerál s dlouhou historií, to je chalcedon
Další článekRozkládací sedačky zajistí praktickou, ale i estetickou funkci